Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Świąteczne promocje Steama nadchodzą!

Każdego roku w okresie świątecznym największa platforma z grami komputerowymi organizuje wielką wyprzedaż największych, a także tych najmniejszych gier. Promocje mogą sięgać nawet 90% od oryginalnej ceny, co oznacza, że jest to najlepszy okres na zakupienie pożądanego produktu. A tak naprawdę wszystko kusi...

Steam góruje

Nie można zaprzeczyć, że platforma Steam gromadzi największą liczbę gier z całego świata, stworzoną przez wszystkich możliwych producentów. Jest to również dobre miejsce na promocję nowych, niewielkich gier, od początku do końca stworzonych nawet przez tylko jedną osobę. Steam jest liderem na rynku i nawet Microsoft i Google, którzy próbowali stworzyć platformę konkurencyjną, z bólem musieli się pogodzić z porażką.

featured

Gabe Newell, założyciel Steama, a zarazem określany w przestrzeni wirtualnej jako „bóg gier komputerowych”, może być zadowolony, jak wiele osób chętnie korzysta z każdej przygotowanej przez niego promocji. Gracze z całego świata wydają wszystkie swoje pieniądze na gry komputerowe, w które prawdopodobnie nigdy nie zagrają, ale „przecież miała ona -75% obniżki”.

Czy można się na to przygotować?

Tak, można. Gdy Steam ogłosi datę rozpoczęcia promocji świątecznych, warto poprosić osobę bliską o pomoc. Razem spiszcie na kartce wszystkie gry, które rzeczywiście aktualnie są za drogie. Przeanalizujcie dokładnie ceny oraz jakość każdej gry (jeżeli jest nadal w trybie wczesnego dostępu, warto ją sobie odpuścić). Gdy już zaczną się wyprzedaże, poproś osobę bliską by siedziała przy tobie i stanowiła wsparcie w tym trudnym momencie. Niech pamięta o takich formułkach, jak „Co z tego, że jest obniżka -90%? Nie bawisz się prawdziwymi Barbie, a myślisz, że ta gra jest dla ciebie?”, „Nie, boisz się horrorów. Pakiet na promocji z wrzuconym dodatkowym OST z gry to wcale nie jest lepsze rozwiązanie”.

Można również po prostu pracować ciężko cały rok i odkładać każdy zaoszczędzony grosz, by móc w grudniu zaszaleć. Tego właśnie chce od nas Gabe Newell i wszyscy wiemy, że nawet jeżeli będziemy się bardzo starać, to i tak przegramy tę walkę.

Zostaw swój komentarz

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.