Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Ruch, ćwiczenia, rywalizacja

Buty halowe

Buty siatkarskie

Jeśli jesteś wielkim fanem dyscypliny sportu, którą uprawiają Bartosz Kurek czy Jakub Jarosz, z pewnością przypadną Ci do gustu dostępne w asortymencie naszej firmy buty siatkarskie. Zapewniają one odpowiednie trzymanie kostki, co zmniejsza ryzyko urazów. Profilowana, wentylowana wkładka gwarantuje niebywałą wygodę noszenia.

Sport na urządzeniach marki Trainer

Siłownia na powietrzu

Świetnym pomysłem na wzbogacenie codziennej dawki ruchu jest siłownia na powietrzu. Aktywny odpoczynek to same korzyści dla zdrowia. Na naszych osiedlach coraz częściej można spotkać urządzenia do treningu fitness. Pojawiają się one w parkach, skwerach czy na placach zabaw. Dystrybutorem urządzeń marki Trainer jest producent, firma Romex. Oferujemy szeroki wybór wyposażenia do ogólnorozwojowych treningów fizycznych, zarówno fitness jak i street workout. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas.

Sklep motocyklowy

Crash pady wahacza

Czasami nie potrzeba ogromnych akcesoriów, żeby zobaczyć efekt. Crash pady wahacza to niewielkie przedmioty, które potrafią ochronić maszynę podczas kolizji, chociażby od otarć. Dodatkowo, pomagają maszynie wyhamować, a więc w wielu przypadkach - pomagają również uniknąć poważnych wypadków, w wyniku których mogłoby dojść do uszkodzenia motocykl.

Wszystkie wyprawy w góry powinny odbywać się wyłącznie z odpowiednim sprzętem. Mamy tutaj na myśli na przykład plecak lawinowy elektryczny. Zawiera on rurkę z ustnikiem, pozwalającą na oddychanie w przypadku zasypania. System RECCO z kolei jest przydatny podczas poszukiwań. Dodatkowo posiada boczny system kompresji, uchwyty narciarskie oraz na czekan, zdejmowany tylny panel, kieszeń na łopatę i sondę.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.