Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

AP Polska - najlepsze maszyny dla gastronomii

Maszyna do robienia lodów

Zajmujemy się działalnością produkcyjną i handlową, w ramach której każdy z Was będzie miał możliwość zaopatrzenia się w doskonałe urządzenia przeznaczone dla branży gastronomicznej. Firma Handlowo-Produkcyjna AP Polska S.C. oferuje rozwiązania o doskonałych parametrach technicznych, wśród których znalazła się m. in. maszyna do robienia lodów. Nasz sprzęt idealnie sprawdzi się w każdym obiekcie, gdyż dzięki systemom energooszczędnym pozwala on na bardzo tanią eksploatację, która jest zgodna z wymogami HACCP.

Skrzynka na truskawki

Skrzynki do owoców

Produkujemy popularne łubianki i kosze, które służą m.in. do zbierania truskawek, jeżyn itp. Skrzynki do owoców i warzyw są tanim i ekologicznym rozwiązaniem. Wyplatane z drewna topolowego, przepuszczają potrzebne powietrze, dzięki któremu nie wytwarza się pleśń. Najczęściej stosuje się je do transportu, ponieważ nie uszkadzają delikatnych malin, grzybów czy jagód.

Samodzielne wytwarzanie kwasów tłuszczowych

Tłoczenie oleju

Wielu dietetyków podczas rozpisywania diet przywiązuje dużą wagę do kwasów omega-3 i omega-6, które znajdują się w produktach, będących najlepszym źródłem tłuszczów roślinnych. Najlepszym sposobem zachowania w naturalnej formie tych składników odżywczych jest tłoczenie oleju na zimno, które odbywa się w temperaturze 40 stopni Celsjusza.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.