Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

AP Polska - najlepsze maszyny dla gastronomii

Maszyna do robienia lodów

Zajmujemy się działalnością produkcyjną i handlową, w ramach której każdy z Was będzie miał możliwość zaopatrzenia się w doskonałe urządzenia przeznaczone dla branży gastronomicznej. Firma Handlowo-Produkcyjna AP Polska S.C. oferuje rozwiązania o doskonałych parametrach technicznych, wśród których znalazła się m. in. maszyna do robienia lodów. Nasz sprzęt idealnie sprawdzi się w każdym obiekcie, gdyż dzięki systemom energooszczędnym pozwala on na bardzo tanią eksploatację, która jest zgodna z wymogami HACCP.

Ekspresy do kawy

saeco royal

Nie wyobrażacie sobie dnia bez aromatycznego cappuccino czy lekkiego, ale zarazem wyrazistego w smaku latte macchiato? W takim razie zainwestujcie w nasze ekspresy, dostępne w modelach: Jura Impressa, Aulika oraz Saeco Royal. Są to proste w obsłudze urządzenia, które szybko przygotują dla Was napój o głębokim czarnym kolorze, doskonałym smaku i niezwykłym zapachu. Dodatkowo można u nas nabyć w atrakcyjnych cenach najlepsze kawy ziarniste. Zachęcamy serdecznie do zrobienia zakupów w naszym sklepie internetowym.

Dwór Bajbuza

Wesela Pomorskie

Liniewo to niewielka wieś, w której czas zdaje się płynąć wolniej, a spokojne i piękne tereny wpływają zawsze regenerująco na ciała i umysły gości. Zapraszamy do zorganizowania wesela w naszym pomorskim pensjonacie, w którym panują doskonałe warunki do tego rodzaju hucznych zabaw, a wszyscy goście mogą wypocząć w okazałych apartamentach, skorzystać z sauny czy smacznych dań, które organizujemy. Zapewniamy huczne świętowanie oraz niezapomniane przeżycia, spędzone w sprzyjającym klimacie i wśród profesjonalnej obsługi.

Opakowania plastikowe i aluminiowe dla gastronomii

Foremki aluminiowe

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Kreis Pack, zajmującą się produkcją opakowań cukierniczych, garmażeryjnych oraz dedykowanych gastronomii. W naszej ofercie znajdują się między innymi foremki aluminiowe a także plastikowe kubki i pojemniki. Zapraszamy do współpracy.

Skrzynka na truskawki

Skrzynki do owoców

Produkujemy popularne łubianki i kosze, które służą m.in. do zbierania truskawek, jeżyn itp. Skrzynki do owoców i warzyw są tanim i ekologicznym rozwiązaniem. Wyplatane z drewna topolowego, przepuszczają potrzebne powietrze, dzięki któremu nie wytwarza się pleśń. Najczęściej stosuje się je do transportu, ponieważ nie uszkadzają delikatnych malin, grzybów czy jagód.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.