Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

AP Polska - najlepsze maszyny dla gastronomii

Maszyna do robienia lodów

Zajmujemy się działalnością produkcyjną i handlową, w ramach której każdy z Was będzie miał możliwość zaopatrzenia się w doskonałe urządzenia przeznaczone dla branży gastronomicznej. Firma Handlowo-Produkcyjna AP Polska S.C. oferuje rozwiązania o doskonałych parametrach technicznych, wśród których znalazła się m. in. maszyna do robienia lodów. Nasz sprzęt idealnie sprawdzi się w każdym obiekcie, gdyż dzięki systemom energooszczędnym pozwala on na bardzo tanią eksploatację, która jest zgodna z wymogami HACCP.

Dwór Bajbuza

Wesela Pomorskie

Liniewo to niewielka wieś, w której czas zdaje się płynąć wolniej, a spokojne i piękne tereny wpływają zawsze regenerująco na ciała i umysły gości. Zapraszamy do zorganizowania wesela w naszym pomorskim pensjonacie, w którym panują doskonałe warunki do tego rodzaju hucznych zabaw, a wszyscy goście mogą wypocząć w okazałych apartamentach, skorzystać z sauny czy smacznych dań, które organizujemy. Zapewniamy huczne świętowanie oraz niezapomniane przeżycia, spędzone w sprzyjającym klimacie i wśród profesjonalnej obsługi.

Opakowania plastikowe i aluminiowe dla gastronomii

Foremki aluminiowe

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Kreis Pack, zajmującą się produkcją opakowań cukierniczych, garmażeryjnych oraz dedykowanych gastronomii. W naszej ofercie znajdują się między innymi foremki aluminiowe a także plastikowe kubki i pojemniki. Zapraszamy do współpracy.

Skrzynka na truskawki

Skrzynki do owoców

Produkujemy popularne łubianki i kosze, które służą m.in. do zbierania truskawek, jeżyn itp. Skrzynki do owoców i warzyw są tanim i ekologicznym rozwiązaniem. Wyplatane z drewna topolowego, przepuszczają potrzebne powietrze, dzięki któremu nie wytwarza się pleśń. Najczęściej stosuje się je do transportu, ponieważ nie uszkadzają delikatnych malin, grzybów czy jagód.

Czy poszukują Państwo eleganckiej, a przy tym wytrzymałej odzieży roboczej dla pracowników swojej restauracji? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znajduje się szeroki wybór wszelkich niezbędnych w tej branży elementów garderoby. Posiadamy między innymi doskonałej jakości fartuchy gastronomiczne, zarówno damskie, jak i męskie, które wspaniale sprawdzą się w każdej restauracji. Proponujemy modele długie i krótkie, a także wodoodporne. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości tkanin.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.