Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

Skrzynka na truskawki

Skrzynki do owoców

Produkujemy popularne łubianki i kosze, które służą m.in. do zbierania truskawek, jeżyn itp. Skrzynki do owoców i warzyw są tanim i ekologicznym rozwiązaniem. Wyplatane z drewna topolowego, przepuszczają potrzebne powietrze, dzięki któremu nie wytwarza się pleśń. Najczęściej stosuje się je do transportu, ponieważ nie uszkadzają delikatnych malin, grzybów czy jagód.

Laboratoryjna analiza płynów

Badanie wody

Nie wszystkie produkty spożywcze, które mamy na wyciągnięcie ręki są na pierwszy rzut oka przydatne do spożycia. Aby się o tym przekonać należy przeprowadzić testy jakościowe, takie jak badanie wody. Polega ono na sprawdzeniu obecności lub braku bakterii, ocenie barwy i poziomu pH. Otrzymane wyniki powinny jasno określić przydatność płynu do spożycia. Brak takiej analizy może doprowadzić do licznych chorób i zatruć organizmu.

Ozdoby stołowe ze srebra

Obrączki do serwetek

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją sztućców i galanterii stołowej. W bogatym asortymencie znajdą Państwo między innymi posrebrzane obrączki do serwetek. Do wyboru dostępnych jest kilka unikalnych kompletów, wykonanych z najwyższą dbałością o detale i estetykę. Ponadto zapewniamy usługę umieszczenia na produkcie wyjątkowego grawerunku.

Hurtownia przypraw powinna dostarczać swoim klientom bardzo bogaty wybór aromatycznych przypraw z całego świata. Nasza hurtownia przypraw oferuje Państwu m.in. suszony szczypiorek, wiórki kokosowe, pomidory suszone i wiele innych przypraw. Nasze przyprawy są świeże i wonne. Można dzięki nim stworzyć pyszne posiłki na zimno i na ciepło. Ceny naszych przypraw powinny przypaść do gustu wszystkim naszym klientom. Warto więc skorzystać z naszej niezwykłej oferty.

Zapraszamy Państwa do spróbowania dań, dzięki którym wasze zmysły dosłownie zakochają się w sprawdzonych smakach. Nasza firma cateringowa, świadcząca usługi w Bydgoszczy, korzysta z wielu lat doświadczeń i umiejętności swoich kucharzy. Daliśmy poznać się klientom z pysznych i zawsze świeżych potraw.

Catering dla rodzin

doświadczona firma cateringowa

Kierujemy ofertę do osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu i zbilansowanej diecie. Jako doświadczona firma cateringowa oferujemy posiłki składające się z dwóch dań. Można wybierać spośród opcji wegetariańskich, mięsnych i dla dzieci. Dostarczamy smaczne posiłki do firm i do domów, dla całych rodzin.

Legalne Ziółka

Herbaty w probówkach

To właśnie w naszym asortymencie znajdują się różnorodne mieszanki herbat oraz herbaty w probówkach, po wypiciu których poczujesz się lepiej! Oferujemy tylko naturalne produkty, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie oraz samopoczucie. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego oferujemy tylko najlepsze rozwiązania. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę od ,,kuchni’’ - odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z zawartą na nią charakterystyką poszczególnych produktów. Serdecznie zapraszamy!

Ziołowe pobudzenie

rodzaje yerba mate

Masz przyjaciela, który nie lubi smaku kawy i ciągle poszukuje innego sposobu na pobudzenie? Jeśli szukasz dla niego prezentu, to odwiedź nasz sklep internetowy i poznaj różne rodzaje yerba mate. Wybierając którąś z naszych ziołowych mieszanek, na pewno sprawisz przyjemność fanowi herbacianych smaków.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.