Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Prawoznawstwo, polityka

Czynności notarialne

kancelaria notarialna warszawa

W celu pozytywnego rozstrzygnięcia postępowań, w których bierze się udział przed organami administracji publicznej, urzędami czy też sądami, należy tym instytucjom przedstawiać odpowiednie dokumenty, opatrzone właściwą sygnaturą. Uprawnienia do tego aby ją nadać, ma osoba wykonująca zawód zaufania publicznego. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska mieści się w Warszawie i obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak też podmioty gospodarcze. Dogodna lokalizacja w dzielnicy Mokotów zapewni komfortowy dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej.

Skuteczne ściąganie należności

windykacja warszawa

Jeżeli w swojej działalności trafili Państwo na nieuczciwego lub niewypłacalnego kontrahenta to nie należy załamywać rąk, a z całą pewnością warto wstrzymać się z kierowaniem sprawy do sądu. W pierwszej kolejności zachęcamy do zgłoszenia DCC finanse, dzięki czemu Państwa windykacja będzie skuteczna. Warszawa to jedno z większych miast w kraju, w których funkcjonuje siedziba naszej firmy, jednak prowadzimy postępowania dla naszych klientów również w innych lokalizacjach kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Verba Legis - pomoc dla przedsiębiorców

Obsługa prawna Łódź

Zawiłość przepisów obowiązujących wszystkich przedsiębiorców, a także ich liczne, odmienne interpretacje przez różne jednostki administracji państwowej, przyprawiają niejedną osobę prowadzącą własny biznes o ból głowy. Obsługa prawna w łódzkiej kancelarii Verga Legis jest skierowana również do przedsiębiorców. W ramach świadczonych usług zajmujemy się zarówno udzielaniem porad, sporządzaniem i opiniowaniem pism do sądów czy urzędów, a także reprezentacją procesową przedsiębiorcy w prowadzonych przez niego postępowaniach.

Witaj w Bio Clean. Jako jedna z niewielu firm w kraju specjalizujemy się w sprzątaniu miejsc po zgonach. Oczyszczamy meble oraz przestrzeń po śmierci naturalnej, samobójstwie, morderstwie, wypadku komunikacyjnym, losowym itp. Dodatkowo zajmujemy się wnętrzami pojazdów, eliminowaniem zanieczyszczeń biologicznych (krew, mocz, kał, wydzieliny), ozonowaniem oraz eliminowaniem przykrych zapachów. Działamy przez cały tydzień i przyjmujemy zlecenia z całej Polski.

Kancelaria radcy prawnego Zbigniewa Kołodziejczyka

Radca prawny

Nasza bydgoska kancelaria pragnie zapewnić kompleksową obsługę - tak Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Radca prawny będzie w stanie udzielić Państwu niezbędnych wyjaśnień, jak również podjąć się prowadzenia danej sprawy. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam odnajdywać najskuteczniejsze i najbardziej dopasowane rozwiązania. Naszym Klientom jesteśmy w stanie zapewnić stałą obsługę - również w obszarze podatkowym, jak i możliwość skorzystania z doraźnych usług i porad. Podejmujemy się także reprezentowania Klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.