Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Prawoznawstwo, polityka

Czynności notarialne

kancelaria notarialna warszawa

W celu pozytywnego rozstrzygnięcia postępowań, w których bierze się udział przed organami administracji publicznej, urzędami czy też sądami, należy tym instytucjom przedstawiać odpowiednie dokumenty, opatrzone właściwą sygnaturą. Uprawnienia do tego aby ją nadać, ma osoba wykonująca zawód zaufania publicznego. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska mieści się w Warszawie i obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak też podmioty gospodarcze. Dogodna lokalizacja w dzielnicy Mokotów zapewni komfortowy dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej.

Witaj w Bio Clean. Jako jedna z niewielu firm w kraju specjalizujemy się w sprzątaniu miejsc po zgonach. Oczyszczamy meble oraz przestrzeń po śmierci naturalnej, samobójstwie, morderstwie, wypadku komunikacyjnym, losowym itp. Dodatkowo zajmujemy się wnętrzami pojazdów, eliminowaniem zanieczyszczeń biologicznych (krew, mocz, kał, wydzieliny), ozonowaniem oraz eliminowaniem przykrych zapachów. Działamy przez cały tydzień i przyjmujemy zlecenia z całej Polski.

Kancelaria adwokacka w Lublinie

kancelaria Lublin

Kompleksowe usługi prawnicze, odszkodowania, porady prawne i usługi adwokata oferuje nasza kancelaria. Lublin to miasto, w którym mieści się nasze biuro. W naszej kancelarii w Lublinie pracują wykwalifikowani prawnicy, którzy przy pomocy całej dostępnej wiedzy, doprowadzą każdą sprawę do końca. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Prawo karne - adwokat

Adwokat karnista Warszawa

Podejmujemy się spraw zlecanych zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, czy partnerów spółek. Adwokat, którego specjalnością są sprawy karne, przyjmuje w siedzibie swojej kancelarii w Warszawie. Podejmuje się spraw z prawa pracy i ochrony intelektualnej, a także prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego czy opiekuńczego.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.