Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Opieka zdrowotna

Time4Diet tani catering dietetyczny

Catering dietetyczny

Jeżeli tym, czego szukasz jest tani catering dietetyczny - nareszcie trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy przekonani, że nasza atrakcyjna oferta przypadnie Państwu do gustu. Zapewniamy jedzenie spełniające nawet surowe wymogi, a jednocześnie wciąż stanowiące prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej. Zapraszamy!

Chirurg online

Artroskopia

W placówce Dom Lekarski jest wielu specjalistów. Dermatolog, ginekolog, stomatolog, psycholog, chirurg czy okulista. Są także różne usługi: rehabilitacja, USG, artroskopia. Wszystko to znajdziesz w centrum medycznym w Szczecinie. Warto znać ten adres, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda. Artroskopia to zabieg idealny dla każdego cierpiącego na bóle stawów.

Lux Med - diagnostyka dla kobiet

Mammografia piersi

Jest to badanie diagnostyczne przy użyciu promieniowania rentgenowskiego. Polega na wykonaniu zdjęć dla każdego sutka w projekcji skośnej i ogonowej. Mammografia piersi ma na celu uzyskanie obrazu tkanek miękkich sutka, a co się z tym wiąże możliwość rozpoznania zmian nowotworowych w tym obszarze. Umożliwia ona także uwidocznienie mikrozwapnień, które wczesne rozpoznanie ma duże znaczenie w leczeniu nowotworu. Tego typu zabieg można wykonać w klinikach Lux Med w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i Poznaniu.

To właśnie w naszym asortymencie znajduje się żywność ekologiczna, która odznacza się wysoką jakością, pysznym smakiem oraz atrakcyjną ceną. Dzięki naszej ofercie możesz odżywić się naprawdę zdrowo, co pozytywnie wpłynie na kondycję Twojego organizmu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!

W walce o równe zęby

Ortodoncja Gdańsk

Przedstawiamy ofertę naszego ortodonty, który przyjmuje w gabinecie stomatologicznym Dentus. U nas zawsze znajdziecie Państwo pełen zakres usług. To ważne, gdy decydujemy się na założenie aparatu do prostowania zgryzu. Czasem bowiem należy wykonać RTG zęba lub dokonać usunięcia tych, które przeszkadzałyby w przemieszczaniu. Dla Państwa wygody wszystko u nas wykonacie na miejscu. Po roku lub dwóch noszenia drutów na zębach będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Równy zgryz to zdrowie jamy ustnej.

Wyposażenie medyczne

Inhalator dla dzieci

Postawiliśmy sobie za cel profesjonalne wyposażenie firm zajmujących się długoterminową opieką domową, a także oddziałów szpitalnych w specjalistyczny sprzęt medyczny, który charakteryzuje się najlepszymi parametrami technicznymi, gwarantując niezawodne działanie. W asortymencie firmy BJESKA S.J. znajdziecie urządzenia do mechanicznej wentylacji Pacjentów borykających się z problemem niewydolności oddechowej, w tych chorujących na pochp, SLA czy bezdech. Znajdziecie u nas m. in. inhalator dla dzieci, respirator czy koncentrator tlenu.

Profilaktyka chorób serca

Życie po zawale mięśnia sercowego

Nasze gabinety zostały stworzone po to, aby wspierać pacjentów m.in. z chorobami naczyń. Życie po zawale mięśnia sercowego (wywołanego np. chorobą wieńcową) wymaga odpowiedniej profilaktyki i leczenia, ponieważ wzrasta zagrożenie udarem mózgu i późniejszym zgonem - u nas wykonasz niezbędne badania i dowiesz się, co jeść, aby zminimalizować ryzyko powikłań.

W dzisiejszych czasach możliwe jest zniwelowanie problemów ze zgryzem w postaci szpar międzyzębowych, cofnięć żuchwy czy też stłoczenia zębów. Zastosowanie aparatów korygujących pozwala na stopniowe zmienianie estetyki uśmiechu, co ma znaczenie nie tylko w czysto fizycznym sensie, ale również wpływa na podwyższenie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. Co najważniejsze, mogę być używane w każdym wieku. Ortodonta w Gdańsku udziela konsultacji w tej sprawie w gabinecie Dentaurus. Sprawdź godziny przyjęć na stronie internetowej.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia jesteśmy w stanie organizować doskonałe szkolenia BHP w Bytom, dzięki którym zapewnicie Państwo sobie i swoim pracownikom niezbędną wiedzę. Inka świadczy swoje usługi w Bytomiu, zapewniając bardzo atrakcyjne ceny i spełniając największe oczekiwania swoich Klientów.

Uniwersalne opatrunki chłodzące

Kompresy żelowe

Czasami, nawet zachowując ostrożność, łatwo o poparzenie lub skaleczenie, dlatego warto mieć pod ręką wygodne kompresy żelowe. Ich chłodzące właściwości pomogą zatamować krwawienie i przyniosą ukojenie podrażnionej skórze. Tego typu opatrunki można wykorzystywać wielokrotnie- wystarczy przemyć je pod ciepłą wodą lub zdezynfekować.

Masz dosyć zbędnych kilogramów a Twój jadłospis sprawia że czujesz się ociężały? Skończ z tym i już teraz zapoznaj się z ofertą przygotowana przez firmę Healthy Day. Nasza dieta pudełkowa to w pełni zbilansowane posiłki, dzięki którym nie tylko schudniesz ale także znacznie poprawisz swoje samopoczucie. Na podstawie Twoich preferencji żywieniowych a także trybu życia opracujemy kompleksowe menu, składające się ze zróżnicowanych, smacznych a przede wszystkim zdrowych potraw. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą cateringową.

Wyposażenie gabinetów dentystycznych

Produkty protetyczne

Zęby to wizytówka człowieka - by ich leczenie i wypełnianie ubytków było dla Twoich klientów zadowalające, musisz dbać, by efekt był nie tylko trwały, ale także estetyczny. Pomogą Ci w tym nasze produkty protetyczne: oferujemy masy i lakiery światłoutwardzalne, a także akryle samopolimeryzujące na zimno, które można mieszać do uzyskania odpowiedniego koloru. Znajdziesz u nas też specjalistyczne lampy i kompozyty do modelowania.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.