Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Opieka zdrowotna

Gabinet Fizjoterapii w Szczecinie

Fizjoterapia Szczecin

Gdy boli cię kręgosłup lub krzyż, ulgę przyniesie ci masaż leczniczy. W Szczecinie wykonują go fizjoterapeuci z gabinetów rehabilitacyjnych FinMed. Zajmujemy się pacjentami skarżącymi się na bóle kręgosłupa i stawów o podłożu zwyrodnieniowym bądź też przeciążeniowym. Nowością u nas jest leczenie falą uderzeniową czyli aparatem emitującym ultradźwięki. Jak mówią specjaliści, jest to rewolucja w dziedzinie walki z bólem. Odpowiednie rozluźnienie mięśni przynosi natychmiastową ulgę w stanie zapalnym. Zapraszamy.

Ośrodek rehabilitacyjny Atma w Bydgoszczy

Centrum rehabilitacji

Do naszego nowoczesnego Centrum zapraszamy osoby starsze, dorosłych oraz dzieci z wadami postawy, urazami lub innymi schorzeniami wymagającymi fizjoterapii. Ośrodek rehabilitacyjny Atma w Bydgoszczy został wyposażony w nowoczesny sprzęt, zapewniający kompleksową diagnozę oraz leczenie. Korzystamy ze znanych metod terapii, takich jak techniki Bobath czy Vojty. Mogą zgłosić się do nas osoby po różnych urazach przeciążeniowych, dolegliwościach ze stawami obwodowymi oraz z problemami natury neurologicznej.

Time4Diet tani catering dietetyczny

Catering dietetyczny

Jeżeli tym, czego szukasz jest tani catering dietetyczny - nareszcie trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy przekonani, że nasza atrakcyjna oferta przypadnie Państwu do gustu. Zapewniamy jedzenie spełniające nawet surowe wymogi, a jednocześnie wciąż stanowiące prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej. Zapraszamy!

Chirurg online

Artroskopia

W placówce Dom Lekarski jest wielu specjalistów. Dermatolog, ginekolog, stomatolog, psycholog, chirurg czy okulista. Są także różne usługi: rehabilitacja, USG, artroskopia. Wszystko to znajdziesz w centrum medycznym w Szczecinie. Warto znać ten adres, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda. Artroskopia to zabieg idealny dla każdego cierpiącego na bóle stawów.

Lux Med - diagnostyka dla kobiet

Mammografia piersi

Jest to badanie diagnostyczne przy użyciu promieniowania rentgenowskiego. Polega na wykonaniu zdjęć dla każdego sutka w projekcji skośnej i ogonowej. Mammografia piersi ma na celu uzyskanie obrazu tkanek miękkich sutka, a co się z tym wiąże możliwość rozpoznania zmian nowotworowych w tym obszarze. Umożliwia ona także uwidocznienie mikrozwapnień, które wczesne rozpoznanie ma duże znaczenie w leczeniu nowotworu. Tego typu zabieg można wykonać w klinikach Lux Med w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i Poznaniu.

AGA Natura - jedzenie bez konserwantów

Hurtownia zdrowej żywności

Dbamy, by nasi Klienci dostawali tylko najwyższej jakości produkty ze składników naturalnych. AGA Natura to hurtownia zdrowej żywności, gdzie można kupić między innymi chleb, pasty kanapkowe, nasiona, miody, makarony, a także kawy i herbaty. Ponadto, posiadamy punkt stacjonarny w Opolu, gdzie można odebrać zamówiony towar.

To właśnie w naszym asortymencie znajduje się żywność ekologiczna, która odznacza się wysoką jakością, pysznym smakiem oraz atrakcyjną ceną. Dzięki naszej ofercie możesz odżywić się naprawdę zdrowo, co pozytywnie wpłynie na kondycję Twojego organizmu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!

Mediconcept - poradnia zdrowotna

kardiolog

Chociaż większość z nas cieszy się na myśl o zbliżającej się wiośnie, to są osoby, które wiedzą, że wraz z zakwitnięciem pierwszych kwiatów, muszą wyposażyć się w chusteczki. Mowa oczywiście o ludziach uczulonych na różnego rodzaju pyłki. Przekrwione oczy, zatkany nos i ogólne osłabienie - to najczęstsze objawy z jakimi muszą się zmierzyć. Alergolog - którego znajdziecie w gabinetach Mediconcept z Wrocławia - udziela porad w zakresie radzenia sobie z tego typu dolegliwościami. Dane adresowe znajdują się na stronie internetowej placówki.

W walce o równe zęby

Ortodoncja Gdańsk

Przedstawiamy ofertę naszego ortodonty, który przyjmuje w gabinecie stomatologicznym Dentus. U nas zawsze znajdziecie Państwo pełen zakres usług. To ważne, gdy decydujemy się na założenie aparatu do prostowania zgryzu. Czasem bowiem należy wykonać RTG zęba lub dokonać usunięcia tych, które przeszkadzałyby w przemieszczaniu. Dla Państwa wygody wszystko u nas wykonacie na miejscu. Po roku lub dwóch noszenia drutów na zębach będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Równy zgryz to zdrowie jamy ustnej.

Wyposażenie medyczne

Inhalator dla dzieci

Postawiliśmy sobie za cel profesjonalne wyposażenie firm zajmujących się długoterminową opieką domową, a także oddziałów szpitalnych w specjalistyczny sprzęt medyczny, który charakteryzuje się najlepszymi parametrami technicznymi, gwarantując niezawodne działanie. W asortymencie firmy BJESKA S.J. znajdziecie urządzenia do mechanicznej wentylacji Pacjentów borykających się z problemem niewydolności oddechowej, w tych chorujących na pochp, SLA czy bezdech. Znajdziecie u nas m. in. inhalator dla dzieci, respirator czy koncentrator tlenu.

Co zamiast tradycyjnej protezy?

Implanty zębów Żory

W naszej klinice wykonujemy implanty zębów w Żorach i Jastrzębiu-Zdroju. To rozwiązanie dla wszystkich pacjentów, którzy od rekonstrukcji narządu żucia oczekują maksymalnego komfortu przeżuwania, uśmiechu i codziennej higieny. Ta metoda polega na umieszczeniu w kości tytanowego wszczepu - substytutu korzenia.

Profilaktyka chorób serca

Życie po zawale mięśnia sercowego

Nasze gabinety zostały stworzone po to, aby wspierać pacjentów m.in. z chorobami naczyń. Życie po zawale mięśnia sercowego (wywołanego np. chorobą wieńcową) wymaga odpowiedniej profilaktyki i leczenia, ponieważ wzrasta zagrożenie udarem mózgu i późniejszym zgonem - u nas wykonasz niezbędne badania i dowiesz się, co jeść, aby zminimalizować ryzyko powikłań.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.