Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Nauka, praca

Szkoła języka angielskiego

Business English Wrocław

W dzisiejszych czasach bardzo trudno o sukces zawodowy bez znajomości języka obcego. Dlatego nie zamykaj przed sobą drzwi do wielkiej kariery i już dzisiaj rozpocznij kurs angielskiego w szkole Dedalus English. W naszej placówce są zatrudnieni tzw. native speakers czyli obcokrajowcy, którzy mową Szekspira posługują się od dziecka. Dzięki temu osłuchasz się z prawdziwym brytyjskim lub amerykańskim akcentem, a także nauczysz najpopularniejszych fraz, idiomów i wyrażeń. Nie czekaj i zapisz się już teraz!

Leasing specjalistów IT

Wynajem pracowników

Outsourcing programistów to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chce powierzyć usługi z branży internetowej doświadczonemu i pewnemu zespołowi, a dodatkowo mieć kontrolę nad efektami działań. Wynajem pracowników polega na doborze idealnego kandydata (lub całego teamu) z branży IT do Twojego projektu, który może pracować dla Ciebie zdalnie lub w siedzibie firmy.

Szkolenie dla przyszłych kierowców

Nauka jazdy w Tychach

Osoba, która nie ukończyła 18 lat, może odbyć kurs, ale tylko za zgodą rodziców lub opiekuna. Bardzo wiele osób obecnie uczestniczy w tego typu szkoleniach. W samych Tychach dużym zainteresowaniem cieszą się kursy reklamowane w szkole Mobilek. Wszystkich zainteresowanych efektywnym kursem zapraszamy do kontaktu!

By zatrudnić się w Wielkiej Brytanii

Praca w Anglii

Chcesz znaleźć zatrudnienie za granicą, ale nie wiesz, jak zacząć szukać? Jesteśmy tu dla Ciebie! Od lat zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem: szukamy kandydatów na stanowiska zarówno dorywcze, jak i wyspecjalizowane. Jeśli więc marzy Ci się praca w Anglii, sprawdź oferty zamieszczone na naszej stronie!

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.