Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Nauka, praca

English Accelerator - nauka języków

kursy angielskiego warszawa

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób dorosłych. Uczymy zarówno klientów indywidualnych, jak i pracowników przedsiębiorstw. English Accelerator to lektor angielskiego w Warszawie, który specjalizuje się w wykładaniu słówek i gramatyki związanych z tematyką biznesową, marketingową, finansową, a także zasobów ludzkich. Poza regularnie organizowanymi przez nas kursami, zajmujemy się także wykonywaniem przekładów i tłumaczeń. Metody nauczania zawsze dostosowujemy do potrzeb, oczekiwań oraz poziomu klientów.

Szkoła języka angielskiego

business english wrocław

W dzisiejszych czasach bardzo trudno o sukces zawodowy bez znajomości języka obcego. Dlatego nie zamykaj przed sobą drzwi do wielkiej kariery i już dzisiaj rozpocznij kurs angielskiego w szkole Dedalus English. W naszej placówce są zatrudnieni tzw. native speakers czyli obcokrajowcy, którzy mową Szekspira posługują się od dziecka. Dzięki temu osłuchasz się z prawdziwym brytyjskim lub amerykańskim akcentem, a także nauczysz najpopularniejszych fraz, idiomów i wyrażeń. Nie czekaj i zapisz się już teraz!

Leasing specjalistów IT

Wynajem pracowników

Outsourcing programistów to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chce powierzyć usługi z branży internetowej doświadczonemu i pewnemu zespołowi, a dodatkowo mieć kontrolę nad efektami działań. Wynajem pracowników polega na doborze idealnego kandydata (lub całego teamu) z branży IT do Twojego projektu, który może pracować dla Ciebie zdalnie lub w siedzibie firmy.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.