Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Gospodarka, rynek, handel

Produkujemy taśmy do pakowania

taśmy pakowe z nadrukiem

Produkcja to nasza specjalność, a efektem naszego wieloletniego doświadczenia jest tworzenie wyjątkowo mocnych, trwałych i estetycznych taśm pakowych z nadrukiem, które idealnie nadają się do zabezpieczania paczek w trakcie transportu. Zapewniamy kompleksowe podejście oraz bardzo atrakcyjne ceny produktów.

IMHO - translacje specjalistyczne

Tłumaczenia techniczne

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też przedsiębiorstw, które potrzebują specjalistycznych translacji. IMHO to zespół doświadczonych translatorów, którzy mogą dokonać szybkiego przekładu specjalistycznego tekstu na język angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański oraz wiele innych dialektów. Tłumaczenia techniczne realizujemy wykorzystując terminologię i słownictwo charakterystyczne dla danej dziedziny. Zapraszamy do kontaktu, wykonamy dla Państwa ekspresową wycenę zlecenia.

Co to jest MPM?

Logistyka szkolenia

Jest to nowoczesna firma, świadcząca usługi edukacyjne i doradcze w zakresie planowania. MPM przygotowuje szkolenia dotyczące logistyki, a także innych obszarów, wymagających wiedzy i doświadczenia przy zarządzaniu. Wykorzystujemy w naszych działaniach aktualne trendy i bazujemy na międzynarodowym doświadczeniu.

Kancelaria adwokacka oferuje pomoc w sprawach z zakresu prawa odszkodowawczego, cywilnego, karnego, a także rodzinnego oraz prawa pracy. Prowadzący nią adwokat Jacek Wyleżuch zajmuje się w głównej mierze sprawami o rozwód, a także o ustalenie władzy rodzicielskiej, czy też podziału majątku. Prawnik udziela kompleksowych porad prawnych, opiniuje oraz sporządza wzory dokumentów i pism procesowych, a także występuje przed sądem bądź urzędem jako pełnomocnik lub obrońca klienta.

Usługi księgowe - cennik w warszawskim Biurze Rachunkowym Finanse EG

pełna księgowość warszawa

Jeśli prowadzisz działalność i potrzebujesz pomocy z zakresu księgowości, nasze Biuro Rachunkowe Finanse EG Ci pomoże. Prowadzimy ewidencję przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany oraz kartę podatkową. Zapewniamy także obsługę kadrowo-płacową, sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS oraz ocenę organizacji wprowadzonych systemów. Ceny naszej warszawskiej firmy nie są jednolite. Wynikają z indywidualnego modelu współpracy i podejścia do powierzonych obowiązków. Możesz jednak zapoznać się z ogólnymi kwotami modelu całościowego.

Compensa - Ubezpieczenie za granicą

Ubezpieczenie za granicą

Wielu naszych klientów pyta nas, czy nasza firma gwarantuje ubezpieczenie za granicą podczas urlopu lub innej podróży zagranicznej. Ubezpieczenie podróży dostępne w ofercie naszej firmy obejmuje kompleksowe ubezpieczenie za granicą, a w nim m.in.: ubezpieczenie kosztów leczenia, ubezpieczenie kosztów transportu i repatriacji, assistance, czy ubezpieczenie bagażu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych ubezpieczeń.

Rekrutacja jako szansa na rozwój

Rekrutacja pracowników

Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, iż rekrutacja pracowników jest przede wszystkim inwestycją w stabilną i otwartą na nowe wyzwania przyszłość przedsiębiorstwa. Dzięki naszej wiedzy oraz dyspozycyjności - okaże się także owocną inwestycją w codzienną realizację nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań.

Wynajem i kupno sprzętów na firmę

Leasing urządzeń

Nasza firma zajmuje się między innymi wynajmem długoterminowym samochodów oraz udzielam kredytów na auto. Polecamy również leasing urządzeń i maszyn, w tym sprzętów piekarniczych, gastronomicznych, poligraficznych, drukarskich, klimatyzatorów oraz do obróbki metalu i drewna. Oferujemy również kompleksowe ubezpieczenie komunikacyjne, majątkowe i osobiste.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.