Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Gospodarka, rynek, handel

Co to jest MPM?

Logistyka szkolenia

Jest to nowoczesna firma, świadcząca usługi edukacyjne i doradcze w zakresie planowania. MPM przygotowuje szkolenia dotyczące logistyki, a także innych obszarów, wymagających wiedzy i doświadczenia przy zarządzaniu. Wykorzystujemy w naszych działaniach aktualne trendy i bazujemy na międzynarodowym doświadczeniu.

Kancelaria adwokacka oferuje pomoc w sprawach z zakresu prawa odszkodowawczego, cywilnego, karnego, a także rodzinnego oraz prawa pracy. Prowadzący nią adwokat Jacek Wyleżuch zajmuje się w głównej mierze sprawami o rozwód, a także o ustalenie władzy rodzicielskiej, czy też podziału majątku. Prawnik udziela kompleksowych porad prawnych, opiniuje oraz sporządza wzory dokumentów i pism procesowych, a także występuje przed sądem bądź urzędem jako pełnomocnik lub obrońca klienta.

Usługi księgowe - cennik w warszawskim Biurze Rachunkowym Finanse EG

Pełna księgowość

Jeśli prowadzisz działalność i potrzebujesz pomocy z zakresu księgowości, nasze Biuro Rachunkowe Finanse EG Ci pomoże. Prowadzimy ewidencję przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany oraz kartę podatkową. Zapewniamy także obsługę kadrowo-płacową, sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS oraz ocenę organizacji wprowadzonych systemów. Ceny naszej warszawskiej firmy nie są jednolite. Wynikają z indywidualnego modelu współpracy i podejścia do powierzonych obowiązków. Możesz jednak zapoznać się z ogólnymi kwotami modelu całościowego.

Compensa - Ubezpieczenie za granicą

Ubezpieczenie za granicą

Wielu naszych klientów pyta nas, czy nasza firma gwarantuje ubezpieczenie za granicą podczas urlopu lub innej podróży zagranicznej. Ubezpieczenie podróży dostępne w ofercie naszej firmy obejmuje kompleksowe ubezpieczenie za granicą, a w nim m.in.: ubezpieczenie kosztów leczenia, ubezpieczenie kosztów transportu i repatriacji, assistance, czy ubezpieczenie bagażu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych ubezpieczeń.

Rekrutacja jako szansa na rozwój

Rekrutacja pracowników

Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, iż rekrutacja pracowników jest przede wszystkim inwestycją w stabilną i otwartą na nowe wyzwania przyszłość przedsiębiorstwa. Dzięki naszej wiedzy oraz dyspozycyjności - okaże się także owocną inwestycją w codzienną realizację nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań.

Wynajem i kupno sprzętów na firmę

Leasing urządzeń

Nasza firma zajmuje się między innymi wynajmem długoterminowym samochodów oraz udzielam kredytów na auto. Polecamy również leasing urządzeń i maszyn, w tym sprzętów piekarniczych, gastronomicznych, poligraficznych, drukarskich, klimatyzatorów oraz do obróbki metalu i drewna. Oferujemy również kompleksowe ubezpieczenie komunikacyjne, majątkowe i osobiste.

Doradca podatkowy

Biuro podatkowe Wrocław

Kancelaria A.F.O z biurem we Wrocławiu to profesjonalna obsługa księgowa zarówno dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i podmiotów prawnych. W zakres naszych działań wchodzi doradztwo podatkowe, ewidencja środków trwałych, rozliczanie różnic kursowych, sporządzenia deklaracji rozliczeniowych oraz wiele innych.

Prace porządkowe na osiedlach

sprzątanie osiedli Kraków

Zajmujemy się kompleksowym oczyszczaniem przestrzeni wokół budynków mieszkalnych, a nasza oferta skierowana jest głównie do zarządców nieruchomości czy deweloperów. Proponujemy sprzątanie osiedli na terenie Krakowa, służąc zarówno odpowiednim sprzętem, jak i doświadczoną ekipą - podejmujemy się oczyszczania bloków wewnątrz oraz terenów na zewnątrz.

Wysyłki zagraniczne i krajowe

Przesyłki kurierskie Patron Service

Jeżeli tani kurier to dla Państwa sprawa priorytetowa - zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Nasz kurier to gwarancja najwyższej jakości przesyłek kurierskich we współpracy m.in. z Patron Service i innymi firmami. Usługi opisane są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Biuro rachunkowe dla firmy

księgowość

Coraz lepszy rozwój wielu firm wymaga, aby ich księgowość w Warszawie i nie tylko była prowadzona na możliwie wysokim, profesjonalnym poziomie. Prowadząc rachunkowość dla przedsiębiorców zapewniamy jej wysoki poziom, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Klimatyzowane pomieszczenia do spotkań firmowych

Sala do wynajęcia Warszawa

Nie dysponujesz pomieszczeniem o wystarczającej wielkości do przeprowadzenia konferencji lub szkolenia? A może szukasz spokojnego, cichego miejsca, w którym możesz rekrutować potencjalnych pracowników? Przedsiębiorcom, którzy planują branżowe spotkania w centrum Warszawy oddajemy do użytku pomieszczenia w naszym budynku. W naszej ofercie znajduje się sala do wynajęcia odpowiednia do szkoleń, konferencji, castingów czy egzaminów.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.