Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Gospodarka, rynek, handel

Rekrutacja jako szansa na rozwój

Rekrutacja pracowników

Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, iż rekrutacja pracowników jest przede wszystkim inwestycją w stabilną i otwartą na nowe wyzwania przyszłość przedsiębiorstwa. Dzięki naszej wiedzy oraz dyspozycyjności - okaże się także owocną inwestycją w codzienną realizację nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań.

Biuro rachunkowe dla firmy

Księgowość

Coraz lepszy rozwój wielu firm wymaga, aby ich księgowość w Warszawie i nie tylko była prowadzona na możliwie wysokim, profesjonalnym poziomie. Prowadząc rachunkowość dla przedsiębiorców zapewniamy jej wysoki poziom, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sortowanie dokumentów przedsiębiorstwa

porządkowanie akt

Przedsiębiorstwom, w których przepływ dokumentów jest bardzo duży, a panowanie nad ich obiegiem sprawia coraz większe problemy, oferujemy profesjonalne porządkowanie akt. Nasze usługi wykonujemy zarówno na terenie Państwa firmy, a także w naszym dobrze wyposażonym i przygotowanym do kompleksowej archiwizacji nowoczesnym archiwum.

W ramach naszych usług proponujemy profesjonalny druk personalizowany i cyfrowy, cieszący się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Stawiamy na najwyższą jakość realizacji zleceń, atrakcyjne warunki współpracy i fachowe doradztwo. Proponujemy także precyzyjne tłoczenie płyt i nadruki na nich. Zapraszamy do współpracy na poziomie!

Jak rozmawiać z dłużnikami?

Windykacja kursy

Prowadzisz firmę i obawiasz się narastających, niezapłaconych należności? Wiesz, że konieczna będzie windykacja? Kursy, które oferujemy mają na celu przygotować przedstawicieli firm, jak i osoby prywatne, do przeprowadzania negocjacji i rozmów z dłużnikami. Prezentujemy wiedzę i praktyki, pomagające w skutecznym pobieraniu niespłaconych kwot.

Rozliczenia

Rejestracja do VAT

Firma świadczy pomoc w zakresie rozliczeń międzynarodowych. Możliwa jest więc rejestracja do VAT i odpowiednie wyliczenie podatku, a także złożenie wymaganych dokumentów związanych ze statystykami Intrastat. Firma świadczy wsparcie także po całym procesie, jeśli chodzi o bieżące porady i pytania, jakie może mieć klient.

Biuro księgowe w Lublinie

Biuro księgowe Lublin

Nasze biuro księgowe w Lublinie oferuje pomoc prawną z zakresu finansów oraz przepisów prawnych i podatków. Jeżeli prowadzisz swoją firmę to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Zapewniamy wysokiej jakości usługi rachunkowe oraz kompleksową obsługę. Profesjonalna obsługa i współpraca gwarantowane.

Administrowanie nieruchomościami

Zarządca nieruchomości Warszawa

Naszym zadaniem jest administrowanie obiektami w waszym imieniu. O odpowiedni stan techniczny budynku, zawieranie umów z dostawcami zewnętrznych firm oraz prowadzenie księgowości zadba licencjonowany Zarządca Nieruchomości naszego oddziału w Warszawie. Działamy również w innych miastach sąsiadujących ze stolicą.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.