Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Gospodarka, rynek, handel

Compensa - Ubezpieczenie za granicą

Ubezpieczenie za granicą

Wielu naszych klientów pyta nas, czy nasza firma gwarantuje ubezpieczenie za granicą podczas urlopu lub innej podróży zagranicznej. Ubezpieczenie podróży dostępne w ofercie naszej firmy obejmuje kompleksowe ubezpieczenie za granicą, a w nim m.in.: ubezpieczenie kosztów leczenia, ubezpieczenie kosztów transportu i repatriacji, assistance, czy ubezpieczenie bagażu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych ubezpieczeń.

Rekrutacja jako szansa na rozwój

Rekrutacja pracowników

Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, iż rekrutacja pracowników jest przede wszystkim inwestycją w stabilną i otwartą na nowe wyzwania przyszłość przedsiębiorstwa. Dzięki naszej wiedzy oraz dyspozycyjności - okaże się także owocną inwestycją w codzienną realizację nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań.

Wynajem i kupno sprzętów na firmę

Leasing urządzeń

Nasza firma zajmuje się między innymi wynajmem długoterminowym samochodów oraz udzielam kredytów na auto. Polecamy również leasing urządzeń i maszyn, w tym sprzętów piekarniczych, gastronomicznych, poligraficznych, drukarskich, klimatyzatorów oraz do obróbki metalu i drewna. Oferujemy również kompleksowe ubezpieczenie komunikacyjne, majątkowe i osobiste.

Doradca podatkowy

Biuro podatkowe Wrocław

Kancelaria A.F.O z biurem we Wrocławiu to profesjonalna obsługa księgowa zarówno dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i podmiotów prawnych. W zakres naszych działań wchodzi doradztwo podatkowe, ewidencja środków trwałych, rozliczanie różnic kursowych, sporządzenia deklaracji rozliczeniowych oraz wiele innych.

Prace porządkowe na osiedlach

sprzątanie osiedli Kraków

Zajmujemy się kompleksowym oczyszczaniem przestrzeni wokół budynków mieszkalnych, a nasza oferta skierowana jest głównie do zarządców nieruchomości czy deweloperów. Proponujemy sprzątanie osiedli na terenie Krakowa, służąc zarówno odpowiednim sprzętem, jak i doświadczoną ekipą - podejmujemy się oczyszczania bloków wewnątrz oraz terenów na zewnątrz.

Biuro rachunkowe dla firmy

księgowość

Coraz lepszy rozwój wielu firm wymaga, aby ich księgowość w Warszawie i nie tylko była prowadzona na możliwie wysokim, profesjonalnym poziomie. Prowadząc rachunkowość dla przedsiębiorców zapewniamy jej wysoki poziom, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sortowanie dokumentów przedsiębiorstwa

porządkowanie akt

Przedsiębiorstwom, w których przepływ dokumentów jest bardzo duży, a panowanie nad ich obiegiem sprawia coraz większe problemy, oferujemy profesjonalne porządkowanie akt. Nasze usługi wykonujemy zarówno na terenie Państwa firmy, a także w naszym dobrze wyposażonym i przygotowanym do kompleksowej archiwizacji nowoczesnym archiwum.

Pieniądze za zniszczenie w czasie generalnego remontu

dom w budowie ubezpieczenie

Dopiero stawiasz swoje cztery ściany, a może prowadzisz szeroko zakrojone powiększenie obiektu? Nie ryzykuj i wykup ubezpieczenie domu w budowie. Wypłacimy pieniądze za uszkodzenia - czy będzie to pożar, zalanie, czy na przykład wybicie dopiero co wprawionych szyb. Wiele wariantów pozwala dopasować świadczenie do Twoich potrzeb.

W ramach naszych usług proponujemy profesjonalny druk personalizowany i cyfrowy, cieszący się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Stawiamy na najwyższą jakość realizacji zleceń, atrakcyjne warunki współpracy i fachowe doradztwo. Proponujemy także precyzyjne tłoczenie płyt i nadruki na nich. Zapraszamy do współpracy na poziomie!

Nasza firma specjalizuje się w działaniach w zakresie logistyki e-commerce, wspierających wzrost sprzedaży i rozwój obsługiwanych przez nas sklepów. Dysponujemy nowoczesną, rozbudowaną infrastrukturą oraz innowacyjnymi systemami IT. Zajmujemy się obsługą dostaw i magazynowaniem produktów, kompletowaniem i wysyłką zamówień oraz fiskalizacją sprzedaży. Nasze usługi obejmują także fachowe doradztwo.

Nasza firma od dawna oferuje Państwu sprzątanie biur w Trójmiasto na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się ze szczegółami oferty. Nasz usługi wykonujemy kompleksowo, dlatego bez żadnych obaw mogą nam Państwo zlecić tą usługę. Zapraszamy do współpracy!

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.