Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Bliscy, rozwój najmłodszych, rodzina

Sensillo - śpiworki dla dzieci

poduszka do wózka dla noworodka

Jeśli oczekujecie Państwo na narodziny dziecka i kompletujecie dla niego wyprawkę, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sensillo. Naszą specjalnością są wyjątkowe, przyjazne dla skóry dzieci już od pierwszych dni życia wyroby tekstylne. Wśród naszych propozycji znajdziecie między innymi śpiworek do wózka, dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Wykonany częściowo z wełny, zapewnia wygodę i ciepło podczas spacerów nawet w mroźne dni. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku wózków głębokich, jak i spacerówek.

Rozwój zawodowy

Coach personalny

Trening mentalny pozwala na jasne określenie naszych potrzeb i celów — zarówno tych zawodowych, jak i życiowych. Jako coach personalny, moim celem jest udzielenie wskazówek, które pomogą ci lepiej poznać siebie. Wyartykułowanie realnych pragnień i potrzeb jest pierwszym krokiem do osiągnięcia satysfakcji w życiu.

Otwórz pełną paletę barw przed Twoim dzieckiem

farbki do malowania palcami

Kreatywność u naszych pociech należy rozwijać w jak najmłodszym wieku. Nie od dziś przecież wiadomo, że dzieci uczą się najwięcej podczas zabawy. Wałki, farbki do malowania palcami to idealne narzędzia do pobudzania zmysłów oraz wytwarzania w nich umiejętności manualnych. Wartości poznawcze także biorą udział w tym procesie.

Jesteśmy producentem placów zabaw dla najmłodszych. W swojej ofercie posiadamy zjeżdżalnie dmuchane, ścianki wspinaczkowe czy zamki do skakania, które sprawią, że każdy maluch będzie zachwycony zabawą. Posiadamy różnorodny wybór, wiele wzorów i rozmiarów. Gwarantujemy wytrzymałość i długowieczność, którą gwarantuje system dostarczania powietrza i materiał PVC.

Poradnia terapeutyczna

Warszawa terapeuta

Strona internetowa niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej. Terapeuta przyjmuje w gabinecie zlokalizowanym w Warszawie, ale prowadzi również zajęcia online. W zakresie realizowanych zadań mamy również trening umiejętności społecznych dla dzieci, podczas którego ćwiczone jest nawiązywanie relacji.

Nauka języka w ramach zajęć zdalnych

Indywidualny kurs niemieckiego online

Jeśli zależy ci na tym, żeby jak najszybciej zobaczyć wyższy poziom swoich umiejętności językowych, nie wahaj się skorzystać z naszej oferty. Indywidualny kurs niemieckiego online organizowany przez naszą firmę to najlepszy wybór. Nauka przez Skype w ramach rozmów z świetnie przygotowanymi lektorami stanowi gwarancję sukcesu.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.