Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Bliscy, rozwój najmłodszych, rodzina

Rozwój zawodowy

Coach personalny

Trening mentalny pozwala na jasne określenie naszych potrzeb i celów — zarówno tych zawodowych, jak i życiowych. Jako coach personalny, moim celem jest udzielenie wskazówek, które pomogą ci lepiej poznać siebie. Wyartykułowanie realnych pragnień i potrzeb jest pierwszym krokiem do osiągnięcia satysfakcji w życiu.

Jesteśmy producentem placów zabaw dla najmłodszych. W swojej ofercie posiadamy zjeżdżalnie dmuchane, ścianki wspinaczkowe czy zamki do skakania, które sprawią, że każdy maluch będzie zachwycony zabawą. Posiadamy różnorodny wybór, wiele wzorów i rozmiarów. Gwarantujemy wytrzymałość i długowieczność, którą gwarantuje system dostarczania powietrza i materiał PVC.

Poradnia terapeutyczna

Warszawa terapeuta

Strona internetowa niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej. Terapeuta przyjmuje w gabinecie zlokalizowanym w Warszawie, ale prowadzi również zajęcia online. W zakresie realizowanych zadań mamy również trening umiejętności społecznych dla dzieci, podczas którego ćwiczone jest nawiązywanie relacji.

Nauka języka w ramach zajęć zdalnych

Indywidualny kurs niemieckiego online

Jeśli zależy ci na tym, żeby jak najszybciej zobaczyć wyższy poziom swoich umiejętności językowych, nie wahaj się skorzystać z naszej oferty. Indywidualny kurs niemieckiego online organizowany przez naszą firmę to najlepszy wybór. Nauka przez Skype w ramach rozmów z świetnie przygotowanymi lektorami stanowi gwarancję sukcesu.

Wybór zabawek

Elsa zabawki

Twoja córka lubi lalki i maskotki? Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz dla niej jedną z naszych lalek Elsa! Zabawki oferowane w naszym sklepie sprawią radość małym dziewczynkom! Mamy także piankowe pistolety na wodę, pluszowe maskotki z bałwankiem Olafem, worki szkolne czy piórniki z Krainy lodu.

Zapraszamy do nowoczesnego i doskonale wyposażonego miejsca dla dzieci. Przedszkole Jabłonna zapewnia profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry oraz bezpieczne i przyjazne warunki do samodzielnego poznawania świata. Proponujemy zajęcia taneczne, karate i zajęcia sportowe, które sprzyjają harmonijnemu rozwojowi ruchowemu, umysłowemu, emocjonalnemu czy manualnemu.

Nasze pociechy nie lubią się nudzić, dlatego warto dbać o to, by zawsze miały ciekawe zabawki do swojej dyspozycji. Na szczęście, maluszki potrafią cieszyć się z każdego drobiazgu, a idealną zabawkę powinna cechować przede wszystkim prostota. Oferujemy przytulanki dla niemowląt, które z powodzeniem na jakiś czas zajmą nasze brzdące dzięki różnym interesującym kształtom i fakturom. Każdy z naszych produktów jest przyjemny w dotyku i bezpieczny dla dziecka.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.