Wyszukiwarka firm

u nas znajdziesz wszystko

Akcje i organizacje społeczne

Prywatne usługi psychoterapeutyczne

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Alkoholizm, narkomania, nałóg hazardowy - wszystkie te jednostki chorobowe wymagają odpowiedniego traktowania, by skutecznie wyeliminować je z życia jednostki. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień oferuje pomoc w tym zakresie. Obiekt znajduje się na Mazurach, w przyjaznej okolicy, pełnej lasów i stawów.

Zdobione znicze

sklep ze zniczami

Chcesz pamiętać o swoich zmarłych nie tylko od święta? Nasz sklep ze zniczami oferuje zdobione artykuły, które pięknie udekorują Twoje groby. Mamy wersje przezroczyste z krzyżami i aniołami w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym. Nasze produkty są bardzo trwałe i wymagają jedynie wymiany wkładu co jakiś czas.

Jeżeli chcą Państwo zainwestować w trwałe i estetyczne schody granitowe, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Oferujemy najlepsze schody, parapety, blaty i wiele innych elementów z marmuru i granitu. Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów i profesjonalnych usług!

Sprzedaż produktów sakralnych

Lichtarze ołtarzowe

Głównym profilem naszej działalności jest prowadzenie sprzedaży produktów sakralnych i nie tylko. W asortymencie znaleźć można lichtarze ołtarzowe, które najczęściej są wykorzystywane do świec. Stawiane są one przed ołtarzem. Dysponujemy wieloma rozmiarami wyrobów mosiężnych. Uzupełnieniem naszego asortymentu są kadzidła, trybularze czy księgi liturgiczne.

Site Links

About

Znalezienie potencjalnego partnera w biznesie nigdy nie było tak łatwe. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.